Instruktører og hjælperer for sæson 2021-2022

Her kan du se vores instruktører, voksenhjælpere og hjælpeinstruktører for sæsonen 2021-2022.

Instruktører

 

 

Claus Bagge

Telefon: 40 62 21 16

Email: bagge.sevice@mail.dk

 

 

Høgni Eldevig

Telefon: 28 34 36 16

Mail: eldevig@outlook.dk

 

 

Julie Eleonora Walbum

Telefon: 61 38 19 38

Email: eleo_@hotmail.com

 

 

Maria Nørreriis

Telefon: 20 65 42 12

Email: n_maria@jubii.dk

 

 

Jamilla Brejnholt Zinkernagel

Telefon: 29 11 11 06

Email: Jamillabz@gmail.com

 

 

 

 

 

Josephine Jacobsen

Telefon: 40 28 14 08

Email: Josephinejacobsen@gmail.com

 

 

Nicoline Preuss Jacobsen

Telefon: 21 96 40 46

Email: nicoline0810@live.dk

 

 

Thomas Blum

Telefon: 22 89 49 57

Email: T_blum@mail.dk

Voksenhjælpere

 

 

Malene Christiansen

Telefon: 60 46 73 70

Email: malene.hc@hotmail.com

 

 

Søren Kristiansen

Telefon: 40 51 93 05

Email: smerrild1@gmail.com

 

 

Camilla Frimann Zarp

Telefon: 51 51 17 10

Email: Cfzarp@gmail.com

Hjælpere

 

 

 

Simon Hovmand

Telefon: 21 39 24 39

Email: simonhovmand@gmail.com

 

 

 

Simon Hansen

Telefon: 21 52 87 77

Email: simonho4@outlook.dk

 

 

 

 

 

 

Annabel Nørreriis Blum

Telefon: 20 65 42 12

Email: Annabel159@icloud.com

 

 

Frederikke Preuss Jakobsen

Telefon: 42 75 75 79

Email: Frederikke2006@hotmail.com

 

 

Freya Nordkvist Hansen

Telefon: 42 61 71 19

Email: Freyanh10@icloud.com

 

 

Kajsa Lemke Nielsen

Telefon: 52 54 95 96

Email: Kajsalm07@gmail.com

 

 

Signe Lund From Hansen

Telefon: 40 46 90 67

Email: sign252@gmail.com